Konferencja EOIFElektroniczny Obieg Informacji w Firmie, Kraków - 6 lutego 2018

 

Serdecznie zapraszamy już 6 lutego na kolejną edycję konferencji „EOIF – Elektroniczny Obieg Informacji w Firmie”. Odbędzie się ona w Krakowie w Hotelu Holiday Inn – udział oczywiście jest w pełni bezpłatny!

 

Konferencja poświęcona jest technologiom usprawniającym zarządzanie, obieg informacji oraz digitalizację dokumentacji. Zachęcamy do udziału wszystkie osoby, które są zainteresowane rozwiązaniami i narzędziami do uproszczenia zarządzania każdym przedsiębiorstwem, bez względu na jego wielkość i branżę.

 

Podczas konferencji można dowiedzieć się m.in.:

- Co może zyskać Twoje przedsiębiorstwo usprawniając obieg informacji?

- Jaki system IT będzie najodpowiedniejszy dla Twojej firmy?

- Czy pełna digitalizacja dokumentów jest w ogóle możliwa?

 

W trakcie spotkania odbędą się prelekcje prowadzone przez Ekspertów, a przedstawiciele wiodących firm informatycznych zaprezentują swoje rozwiązania oraz zaproponują narzędzia dotyczące obiegu dokumentów, przetwarzania i składowania informacji. Na tej edycji do Partnerów konferencji dołączyły już takie firmy jak: Shodann, ELO Digital Office, BeOne, Komputronik Biznes i Samsung.

 

Tematy prelekcji:

- Digitalizacja dziedzictwa kulturowego – szanse i zagrożenia – Grzegorz Jakóbik (Muzeum Narodowe w Krakowie)

- Sam obieg dokumentów nie wystarczy… – Wojciech Siemiątkowski (Shodann)

- ELO ECM Suite 10 – System do zarządzania dokumentami, archiwizowania i obiegu dokumentów – Elke Shoenemann (ELO Digital Office)

- Nowoczesna komunikacja wizualna oraz autorskie rozwiązania do obiegu dokumentów – Firmowa platforma Opensource do zarządzania dokumentami i procesami – wdrożenia Alfresco i Activiti – Marcin Makowski (BeOne)

- Kluczowe aspekty wdrożenia elektronicznego obiegu informacji w firmie – Bartłomiej Papisz (IGLOO)

- Rewolucja w zakresie przetwarzania danych osobowych w systemach informatycznych - Jednolity Plik Kontrolny – Witold Furman (Uniwersytet Ekonomiczny w Krakowie)

 

Cały czas uzupełniamy informacje na stronie internetowej wydarzenia i będą pojawiać się nowi wystawcy, tematy prelekcji i inne notyfikacje.

 

Więcej informacji i formularz bezpłatnej rejestracji na stronie: www.gigacon.org/event/eoif_krk_18/