Hale Targów Kielce, od 19 do 20 kwietnia 2023 roku, już po raz dwunasty wypełnią się: sieciami, urządzeniami i odbiornikami gazowymi, nie zabraknie aparatury kontrolno-pomiarowej stosowanej w gazownictwie, na stoiskach będzie można spotkać także urządzenia, materiały i osprzęt do budowy i wyposażenia gazociągów, stacji redukcyjnych i tłoczni gazu i nie tylko.

 

Targi Techniki Gazowniczej EXPO-GAS to  wyjątkowa okazja do spotkania w jednym miejscu ekspertów z branży gazowniczej, do zapoznania się z innowacyjnymi rozwiązaniami technologicznymi oraz nawiązania dobrych relacji biznesowych i handlowych. Wydarzenie od pierwszej edycji współorganizowane jest przez Izbę Gospodarczą Gazownictwa. Podczas styczniowej wizyty ekipy Targów EXPO-GAS , w siedzibie Izby Gospodarczej Gazownictwa w Warszawie , ważność tego rodzaju spotkania bezpośredniego w Targach Kielce podkreślał prezes Izby Robert Perkowski. Znajduje to odzwierciedlenie w obserwowanym wzroście liczby wystawców EXPO-GAS, w porównaniu do poprzedniej edycji.

 

Wystawcy Targów EXPO-GAS zapowiadają przygotowanie bardzo ciekawej oferty dla branżowych zwiedzających. Już teraz ekspozycja planowana jest na ponad 2000 mkw. Ale najnowsze technologie i produkty to nie jedyna zaleta kieleckich targów gazowniczych. Pierwszego dnia Targów EXPO-GAS odbędzie się Konferencja zorganizowana przez Izbę Gospodarczą Gazownictwa. Konferencja IGG towarzyszy targom od pierwszej edycji. Zawsze porusza najbardziej istotne i aktualne dla branży tematy. W tym roku konferencja zatytułowana będzie: „Nowe Technologie dla multienergetyki”.

 

Tradycyjnie drugi dzień Targów EXPO-GAS upływa pod znakiem medali, wyróżnień i odznaczeń, a w skład komisja konkursowej wchodzą czołowi, branżowi specjaliści. Medale i wyróżnienia przyznawane są w kilku kategoriach. Prezes Izby Gospodarczej Gazownictwa Robert Perkowski, współorganizator wydarzenia, także nagradza najlepszy produkt. Wręczane są również odznaczenia państwowe w imieniu Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej Andrzeja Dudy oraz odznaczenia ministerialne. Na zakończenie gali odbywa się uroczyste wręczenie odznak honorowych IGG.

 

Źródło: Targi Kielce

 

Europejskie święto branży
gazowniczej już w kwietniu
w Targach Kielce
16 lutego 2023