W dniu 24 sierpnia firma PRO SERVICE została wyróżniona srebrnym medalem Międzynarodowych Targów Wynalazków iCAN 2019 Toronto w Kanadzie.

 

To drugie wyróżnienie w sierpniu b.r. po złotym medalu na targach Innowacji w Londynie.

 

Za tę grupę produktową ten uznany polski producent otrzymał dotychczas 14 medali i wyróżnień zdobytych od 2009 roku na różnych krajowych i międzynarodowych targach innowacji.

 

Uzmysławia to zmiany jakie od 2009 r. wprowadziły wytwarzane przez spółkę wielogazowe detektory w kraju i Europie dając możliwość jednego podłączenia kablowego przy wielu punktach wykrycia gazów tox i ex. Oprócz estetyki okablowań, coraz powszechniejsze stosowanie takich rozwiązań, także w innych niż garaże i parkingi obiektach (hale fabryczne, magazynowe, laboratoria itp.), poprawia bezpieczeństwo dzięki nowoczesności zastosowanej techniki i niepodważalnej jakości naszych urządzeń (ISO 9001:2015) gwarantującej pewność wykrycia gazów niebezpiecznych.

 

Know-how PRO SERVICE od lat naśladuje konkurencja, co bez udziału i należnych autorom profitów, upowszechnia jednak taki sposób zabezpieczenia garaży i parkingów w większości inwestycji tego typu w kraju.

 

Wszystkim Projektantom, Klientom i Partnerom firma serdecznie dziękuje za promocję i pomoc w rozwoju swoich produktów.

 

Kolejna nagroda dla PRO SERVICE za
systemy detekcji gazów w garażach
03 sierpnia 2019