Zapraszamy do zapoznania się z książką pt. „Termiczne Przekształcanie Odpadów Komunalnychwybrane zagadnienia” autorstwa prof. Grzegorza Wielgosińskiego z Politechniki Łódzkiej.

 

Spalanie odpadów budzi wiele kontrowersji i protestów społecznych. Bardzo trudno jest uzyskać akceptację społeczną na lokalizację dla tego typu inwestycji.

 

Zamysłem autora było przygotowanie monografii, która w całościowy sposób przybliży czytelnikom problem spalania odpadów, w szczególności odpadów komunalnych, dostarczy rzetelnych, obiektywnych informacji oraz rozwieje krążące wokół tego problemu mity. Powinna być ona przydatna zarówno dla praktyków, jak i studentów, a także wszystkich zainteresowanych tematem.

Termiczne Przekształcanie Odpadów Komunalnych wybrane zagadnienia

Jak odkryć ropę naftową wykrywanie i monitorowanie węglowodorów metodami sejsmicznymi

Jest nam niezmiernie miło poinformować Państwa, że na rynku wydawniczym ukazała się książka autorstwa dr Zygmunta Trześniowskiego pt. „Jak odkryć ropę naftową wykrywanie i monitorowanie węglowodorów metodami sejsmicznymi”.

 

Książka stanowi doskonałe kompendium profesjonalnej wiedzy zarówno dla doświadczonych specjalistów, od lat stykających się w swoim życiu zawodowym z problematyką poszukiwań węglowodorów, pracowników biur oraz urzędów państwowej i samorządowej administracji geologicznej, górniczej i środowiskowej, jak i dla analityków finansowych i giełdowych zajmujących się sektorem paliwowo-energetycznym.