29 stycznia 2021
Targi EXPO-GAS jednak we wrześniu

Targi Techniki Gazowniczej zaplanowane na kwiecień 2021 po analizie sytuacji decyzją Targów Kielce oraz Izby Gospodarczej Gazownictwa odbędą się we wrześniu br.

 

Obawy o bezpieczny udział w wydarzeniu, podczas gdy sytuacja epidemiologiczna w kraju i na świecie nie jest ustabilizowana podnoszone przez przedstawicieli branży są jak najbardziej tożsame ze stanowiskiem organizatorów wydarzenia. Ewentualność taka była brana pod uwagę, dlatego na spotkanie branży gazowniczej czekał jesienny termin - od 22 do 23 września 2021 roku.

 

Przypomnijmy, że Targi Techniki Gazowniczej EXPO-GAS od 11 lat odbywające się w kieleckim ośrodku to najważniejsza wystawa branży w kraju. W specjalistycznym zakresie branżowym wydarzenia znajdują się: sieci, urządzenia i odbiorniki gazowe, aparatura kontrolno-pomiarowa stosowana w gazownictwie, urządzenia, materiały i osprzęt do budowy i wyposażenia gazociągów, stacji redukcyjnych i tłoczni gazu. W targach EXPO-GAS tradycyjnie już biorą udział wszyscy liderzy branży w naszym kraju.

 

Do zobaczenia we wrześniu w Targach Kielce.